Чубай Володимир Миколайович

Чубай Володимир Миколайович (Chubai Volodymyr)

Керівник проекту «Наукова перспектива», кандидат економічних наук, доцент. Опублікував одноосібно та у співавторстві понад 130 праць, зокрема 97 наукового (в т.ч. співавтор 3 колективних монографій та 7 статей у журналі, який зареєстровано для індексування в науково-дослідних каталогах “Томсон Ройтерс” (Thomson Reuters, Philadelphia, USA)), а також входить до міжнародного каталогу та бази даних SciVerse Scopus) та більше 40 навчально-методичного характеру. Прийняв участь в понад 50 міжнародних науково-практичних конференціях, а на деяких був нагороджений дипломами, зокрема: за кращу доповідь; за особливу думку та новітні підходи до розгляду проблем з аудиту; за І місце; за практичну значимість доповіді.

Отримав грант молодих вчених Львівської політехніки на здійснення наукових досліджень на тему «Стратегічний аналіз інвестиційної та інноваційної діяльності в системі управління машинобудівних підприємств» (2008р.).

Переможець конкурсу «Кращий молодий науковець року» Національного університету «Львівська політехніка» (2009 р.).

Нагороджений премією Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради для талановитих молодих вчених (2010 р.).

В 2012-2016 рр. голова Ради молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»

В 2013 р. обраний до складу Ради молодих вчених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України.

У вересні 2014 р. заснував науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» і до сьогодні є його головним редактором;

З грудня 2014 р. входить до постійного складу Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.