Благодійна та розвиткова складова просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості»

21

В межах просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості», незважаючи на складні карантинні умови, команди школярів від лютого 2020 р. до кінця травня 2020 р. успішно створювали конкурсні роботи, здійснювали добрі справи, розвивались в культурно-мистецькій площині, надихали своїм прикладом як молодь, так і дорослих.

Крім того, команди-переможниці за результатами оцінювання журі здобудуть розвиткові командні гранти (по 2000 грн кожен на українські книги, корисні для багатостороннього розвитку; квитки в театр, філармонію, органний зал; на навчання певному виду спорту чи на заняття у різних творчих гуртках; на здійснення певної благодійної ініціативи або доброї справи – на вибір команд-переможниць) та 2 благодійні гранти (по 20 000 грн кожний) на цілі, що визначили переможці попереднього соціального проєкту у конкурсній категорії „Добрі справи” – допомогу на закупівлю необхідно обладнання для реабілітації діток з ДЦП та обладнання для якіснішої діагностики та безпечнішого лікування онкохворих діток у Львові. Якщо серед Вас знайдуться охочі долучитись до збільшення сум цих двох благодійних грантів – звертайтесь до голови ГО «Світ важливих ініціатив». Планувалось весною 2020 р. збільшення сум цих грантів під час благодійного інтелектуального змагання у форматі „Що? Де? Коли?” між командами фіналістами просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості» із запрошенням меценатів. Однак через карантин довелось це змагання перенести на майбутнє. Тому Ваша допомога як мецената для збільшення сум благодійних грантів за які змагаються команди школярів у фіналі є дуже актуальною! Не будьте пасивними і байдужими! Покажіть молодим особистостям гарний приклад доброти і людяності. Варто зазначити, що призначення використання благодійних грантів визначили самі школярі, а їх рішення і наполеглива праця заслуговує ВЕЛИКОЇ ПОВАГИ! Ми щасливі, що в українській нації зростають такі Особистості!

Всі творчі роботи команд-учасниць проєкту розміщенні на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) в меню „Розвиток гідної особистості” для перегляду і в т.ч. для інтернет-голосування та оцінювання журі.