Анкета: запити від підприємства

Шановні представники бізнесу! Ми, команда проекту «Наукова перспектива», ініціюємо створення платформи для співпраці наукової спільноти України з підприємствами великого, середнього та малого бізнесу. Суть співпраці полягає в тому, що науковці зможуть на взаємовигідних умовах бути залучені до вирішення важливих практичних завдань підприємств, надавати професійні консультації та здійснювати науково-дослідні роботи, спрямовані на створення необхідних для замовника прикладних розробок. Команда високопрофесійних вчених з різних регіонів України має досвід роботи за різними науковими спеціальностями та в різних сферах діяльності, здійснює постійні наукові дослідження і бере участь в різних проектах фундаментального і прикладного характеру.

За Вашою згодою інформація про Ваше підприємство також буде розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (більше півмільйона переглядів користувачами з десятків країн світу) та буде включена в буклет з пошуку партнерів та інвесторів, який буде розповсюджуватись у всіх регіонах України для відповідної цільової аудиторії, в т.ч. на інвестиційних форумах, промислових виставках тощо. Сподіваємось на плідну співпрацю.

Примітка 1: заповнивши і надіславши цю анкету нам, Ви даєте згоду на обробку наведеної інформації згідно вимог чинного законодавства.

Примітка 2: за повноту і достовірність інформації, наведеної про підприємство відповідає його представник, який заповнив анкету.

Примітка 3: не наводьте інформацію, яка підпадає під статус комерційної чи державної таємниці, оскільки відповідальність за її недотримання покладається на представника підприємства, який заповнив відповідну анкету.

Примітка 4: анкета заповнюється, перевіряється і надсилається безпосередньо представником підприємства – контактною особою від підприємства для розвитку співпраці в межах проекту «Наукова перспектива».

Примітка 5: рядки із зірочкою * є обов’язковими для заповнення. Всі рядки заповнюються українською мовою. 

Очікуємо на активну та ефективну співпрацю!

З повагою, команда проекту «Наукова перспектива»