Анкета: пропозиції від науковця

Шановні науковці України! В умовах реформ, як ніколи, гостро стоїть питання конкурентоспроможності фахівця. У ситуації з вченими, значною перевагою є наявність у них успішних впроваджень своїх наукових результатів та ідей в діяльність підприємств, що дає змогу глибше пізнати досліджувану проблематику, підвищити рівень знань та навиків для викладання у вишах, принести суспільну користь країні та підвищити свій рівень матеріального забезпечення тощо. Саме тому, команда проекту «Наукова перспектива»  ініціює створення платформи для співпраці наукової спільноти України з підприємствами великого, середнього та малого бізнесу.

Суть співпраці полягає в тому, що науковці на взаємовигідних умовах зможуть бути залучені до вирішення важливих практичних завдань підприємств, надавати професійні консультації та здійснювати науково-дослідні роботи, спрямовані на створення необхідних для замовника прикладних розробок. За Вашою згодою інформація про Ваші пропозиції для підприємств буде розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (більше півмільйона переглядів користувачами з десятків країн світу). Сподіваємось на плідну співпрацю.

Примітка 1: рядки із зірочкою * є обов’язковими для заповнення. Всі рядки заповнюються українською мовою. 

Примітка 2: заповнивши і надіславши цю анкету нам, Ви даєте згоду на обробку наведеної інформації згідно вимог чинного законодавства.

Примітка 3: за повноту і достовірність інформації наведеної про себе відповідає науковець, який заповнив анкету.

Примітка 4: не наводьте інформацію, яка підпадає під статус комерційної чи державної таємниці, оскільки відповідальність за її недотримання покладається на науковця, який заповнив відповідну анкету.

Примітка 5: анкета заповнюється, перевіряється і надсилається безпосередньо самим науковцем.

Примітка 6: заповнюйте і відправляйте анкету тільки у випадку, якщо готові якісно і вчасно виконати зобов’язання за пропозиціями, які вказуєте в анкеті щоб зацікавити представників підприємств, організацій, установ, органів влади чи місцевого самоврядування.

Примітка 7: найдешевший варіант отримання онлайн-доступу до всіх номерів журналу «Наша перспектива» за 2014-2016 рр. – надання безповоротної благодійної допомоги за реквізитами з сайту або за допомогою кнопки «Допомога журналу» у розмірі 25 чи більше гривень, і надсилання квитанції (або даних про допомогу) на електрону пошту системного адміністратора. Всі кошти використовуються виключно на оплату друку журналу у видавництві.

 Очікуємо на активну та ефективну співпрацю!

З повагою, команда проекту «Наукова перспектива»