Adelaide Scholarship International

52

Університет Аделаїде (Австралія) оголошує набір на Міжнародну програму стажування (Adelaide Scholarship International) для здобуття ступенів: магістра та доктора наук (PhD).

Ціллю університетської програми є підтримка молодих науковців, що вже активно здійснюють власну наукову діяльність, мають певні доробки у будь-яких галузях науки з метою успішного завершення ними їхньої дослідницької діяльності і здобуття відповідних ступенів.

Тривалість: магістерська – 2 роки, докторська – 3 роки.

Навчання на англійській мові.

Програма надає щорічну стипендію на проживання (на 2014р. оголошено про суму у понад 25000 дол. США) на весь термін навчання (2 та 3 роки для різних програм) та покриває витрати на навчання. Існують окремі положення щодо фінансування страхування, з якими необхідно ознайомитись заявникам більш детально.

Основні вимоги до заявників: наявність ступеня бакалавра; активна науково-дослідницька діяльність; знання англійської мови (бажано підтверджені); не мати попередніх нагород від Університету Аделаїде; не бути резидентом Австралії чи Нової Зеландії; відповідність іншим критеріям до претендентів (див. інтернет-сторінку програми та університету).

До уваги також братимуться успішність у навчанні, наукові здобутки, публікації, винагороди тощо.

Зауважимо, що кількість місць на програмі та фінансування є обмеженими. Це обумовлює високу конкурентність при відборі заявок та вимагає ретельної підготовки аплікантів. Для чого необхідним є  ознайомитись із внутрішніми вимогами та порадами щодо подання заявок на програму.

Заявки оформляються на Інтернет-сторінці Програми. Кінцевий термін прийому заявок: 28 лютого 2014 р. Докладніше тут.

Контакти: тел.: +61 8 8313 6491, E-mail: agc.international@adelaide.edu.au Адреса: Adelaide Graduate Centre; The University of Adelaide; SA 5005; AUSTRALIA

Підготувала доцент каф. ММП Найчук-Хрущ М.Б.