ІІ МНП інтернет-конференція молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення»

66

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Приймання тез доповідей продовжено до 25.03.2016 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 р.

Секції конференції (http://www.conf.inem.lviv.ua):

  1. Управління економікою держави в умовах євроінтеграції та військової агресії РФ;
  2. Регіональне управління економікою на засадах інноваційного розвитку;
  3. Управління операційною, інвестиційною та фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання;
  4. Формування та адаптація інструментарію управління економічними процесами в ХХІ столітті;
  5. Вплив глобальних політичних, соціальних та екологічних проблем на економічні процеси в державі.

14-15 квітня 2016 р. на інтернет-форумі (https://www.inem.lviv.ua/forum) РМВ ІНЕМ учасники конференції обговорюватимуть порушені проблеми у сфері управління економічними процесами і відбуватиметься наукова дискусія про шляхи їх подолання. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на нашому форумі. Крім того, молодим науковцям, які планують брати участь у конкурсній програмі конференції, потрібно надіслати презентацію, що буде розміщена на сайті поруч з текстом тез.

За результатами ознайомлення з доповідями та презентаціями, а також враховуючи підсумки наукової дискусії, журі (кандидати і доктори економічних наук з РМВ усієї України) та всі учасники конференції зможуть оцінити наукові праці, подані до участі у конкурсній програмі, за чіткими критеріями в декількох номінаціях. Нагородження передбачатиме вручення грамот, безкоштовне опублікування наукової статті у фаховому віснику тощо.

15 квітня 2016 р. у рамках конференції в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» проводитимемо круглий стіл, присвячений актуальним питанням опублікування статей у виданнях, що входять в наукометричні бази даних, особливостей оцінювання наукового рівня вченого на основі показників різних наукометричних баз, вивчення іноземних мов та відповідної сертифікації.

Детальна інформація у інформаційному листі.

З повагою, організаційний комітет