Тривалий час займаємося розробкою камери для розігріву скла об’ємом 0,2-0,4 М3. Дещо вже зроблено, але не досягаємо бажаного ефекту. В камері необхідно отримувати температуру 1300-1400 С. за рахунок використання електричної енергії.

43
Номер запиту від підприємства ЗП-0002
Тип запиту прикладні дослідження та розробки
Організаційно-правова форма юридичної особи ПП
Місце знаходження юридичної особи Львівська область
Основні види діяльності підприємства (до 15 слів) Скло виробництво
Загальна інформація стосовно того, яка саме співпраця цікавить підприємство щодо наукових досліджень чи прикладних розробок, і які саме результати від співпраці хоче отримати замовник (конкретизуйте, будь ласка, до 200 слів) Тривалий час займаємося розробкою камери для розігріву скла об’ємом 0,2-0,4 М3. Дещо вже зроблено, але не досягаємо бажаного ефекту. В камері необхідно отримувати температуру 1300-1400 С. за рахунок використання електричної енергії.
Інформація про те, в якій сфері підприємству потрібні партнери для здійснення інноваційних проектів, розвитку поточної діяльності, здобуття фінансування тощо, і яка саме співпраця (конкретизуйте будь ласка, до 100 слів) Облаштування дахової СЕС до 0,4 МВт та встановлення вітрового електрогенератора 0,5-1,0 МВт.